Informacja dotycząca otrzymania wsparcia w postaci sprzętu ortopedycznego

Odział fundacji JCHS Poznań z główną siedzibą w Boguszów Gorce, działa na rzecz potrzebujących. Obecnie pośredniczą oni w akcji Wózki Dla Polski. W tym celu szukają potrzebujących sprzętu ortopedycznego(wózki i inne). Dnia 12 czerwca na terenie Poznania odbędzie się akcja rozdawania tych sprzętów. Osoby potrzebujące proszone są o prawidłowe wypełnienie ankiety i oddanie jej 
 np.do PCPR (a my je odbierzemy). Osoby potrzebujące, po odbiór sprzętu, muszą się wstawić osobiście i na własny koszt. O docelowym miejscu spotkania poinformujemy państwa w późniejszym terminie.

Wypełnione ankiety należy składać w siedzibie PCPR Poznań do 14 maja 2013 r. Bliższe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu 664 783 291 – pani Monika Maserak.

Ankietę mogą Państwo pobrać poniżej:


  Aby pobrać powyższy plik należy kliknąć na niego prawym przyciskiem myszy i wybrać "zapisz obrazek jako". W ten sposób zostanie on zapisany na naszym komputerze. Należy go wydrukować i wypełnić.


 

Wizytacja związana z konkursem „Wielkopolska otwarta dla niepełnosprawnych”

 

Więcej informacji w zakładce http://www.razemkostrzyn.pl/index.php?p=1_38 

 

 


  
 

 


Konkurs "Opowiedz..." 2012 

Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Razem", w związku z realizacją projektu "Razem raźniej", bierze udział w konkursie "Opowiedz...." 2012, którego celem jest zachęcanie grantobiorców Działaj Lokalnie VII do opisywania i promowania działań podjętych w czasie realizacji projektu.

Reportaż multimedialny pod tytułem "Niepełnosprawni potrafią się bawić" znajdziecie Państwo na stronie internetowej pod adresem:

http://swiatowidlubowo.pl/dzialaj-lokalnie/dzialaj-lokalnie-vii/konkurs-opowiedz

 

  
FESTYN "Letni blues"


Dnia 14 lipca 2012r. odbył się w Drzązgowie w ramach projektu „Razem raźniej” festyn, dla podopiecznych Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Razem”, uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej działającego przy Stowarzyszeniu, zaprzyjaźnionych Warsztatów i  Stowarzyszeń działających na terenie powiatu poznańskiego oraz ich rodzin, pod tytułem „Letni blues”.

W czasie festynu uczestnicy brali udział w licznych konkursach np. konkursie piosenki letniej, konkursie plastycznym, czy konkursach sprawnościowych. Ponadto uczestnicy festynu mogli obejrzeć nasz nowy budynek oraz skorzystać z licznych atrakcji (piłkarzyki, stół do tenisa), które na ten dzień przygotowało Stowarzyszenie i WTZ we współpracy z lokalnymi władzami. Nie zabrakło także drobnego poczęstunku i upominków dla każdego uczestnika.

Organizacja festynu była możliwa, gdyż Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Razem” bierze udział w lokalnym konkursie grantowym „Działaj Lokalnie  2012” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, który realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Światowid. 

Pragniemy w tym miejscu podziękować także: Cukierni – Pielak, Drukarni Swarzędzkiej oraz pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Kostrzyn i Sołtysowi Drzązgowa za pomoc w organizacji festynu.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy będą często wracali myślami do dnia, w którym odbył się nasz festyn i że będą to tylko same miłe i radosne wspomnienia.


Więcej zdjęć z festynu dostępnych w zakładce http://www.razemkostrzyn.pl/index.php?p=1_35

  

Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Razem” bierze udział w lokalnym konkursie grantowym „Działaj Lokalnie  2012” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, który realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Światowid.  Nasza oferta została wybrana spośród wielu złożonych w siedzibie Stowarzyszenia Światowid. W ramach projektu pod tytułem „Razem raźniej”, który jest realizowany od maja do września 2012 roku, podejmowane będą następujące działania:

- promocja projektu (maj i czerwiec),

- festyn z konkursami i poczęstunkiem (lipiec),

- rehabilitacja podopiecznych Stowarzyszenia (maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień).

  

 
  
 

  


Unieważnienie !!!

Druk do pobrania stąd  

Użytkownicy Online: 1  Poniedziałek, 22 Kwiecień 2019

Copyright (c)2015 Stowarzyszenie Razem